Afera w szpitalu w Żywcu. Adama Szłapka ws. Małgorzaty Pępek

W skrócie

  • Adam Szłapka skomentował sprawę posłanki Koalicji Obywatelskiej Małgorzaty Pępek, która została zapisana na specjalistyczne badanie w szpitalu w Żywcu z pominięciem kolejki.

  • Placówka wykryła nieprawidłowość i poinformowała o niej biuro poselskie Małgorzaty Pępek, a usługa nie została zgłoszona do rozliczenia w NFZ.

  • Po otrzymaniu pisma ze szpitala, Małgorzata Pępek zaczęła kierować do placówki liczne zapytania, a jej stosunek do placówki uległ zmianie w kolejnych latach.

Afera w szpitalu w Żywcu. Adam Szłapka komentuje

Żywiec. „Zemsta” Małgorzaty Pępek na szpitalu?

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział
Exit mobile version