Iran – USA. Koniec pierwszej tury rozmów. „Zachęcający postęp”
  • Mediatorzy uznali, że rozmowy w Szwajcarii przebiegały pozytywnie i doprowadziły do utworzenia mechanizmu dalszych rozmów technicznych.

  • W trakcie szczytu powołano trzy zespoły: Komitet Wysokiego Szczebla, grupy robocze do spraw nuklearnych, sankcji i monitorowania oraz komórkę dekonfliktową dotyczącą Libanu.

  • Ustalono utworzenie linii komunikacyjnej w sprawie swobodnego przepływu statków przez cieśninę Ormuz.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Iran – USA. Koniec pierwszych rozmów

Wojna w Iranie. Nowe informacje ws. cieśniny Ormuz

  • Zwrot w sprawie cieśniny Ormuz. „Naruszenie porozumienia”
  • Wysłannik Trumpa ruszył do Szwajcarii. W tle program nuklearny Iranu

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział
Exit mobile version