Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy zakończona. Padł apel
  • Podczas sesji Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy w Gdańsku omawiano relacje polsko-ukraińskie w kontekście historycznym oraz kwestie integracji europejskiej.

  • W trakcie spotkania poruszono m.in. temat wsparcia dla Ukrainy oraz znaczenia dialogu między oboma krajami.

  • W związku ze sporem dotyczącym upamiętnienia UPA w Ukrainie między Kijowem a Warszawą doszło do politycznych tarć.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Sesja Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy. Wielichowska o relacjach między krajami

Gdańsk. Kondratiuk odwołała się do nauk Jana Pawła II

Wielichowska o kulisach zgromadzenia. Mówiła o szansach i wyzwaniach

Konferencja Odbudowy Ukrainy 2026. Zełenski nie weźmie udziału

Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. Decyzję skrytykował Tusk

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział
Exit mobile version