Polska-Ukraina. Ziemowit Szczerek: Wyszliśmy na frajerów

Nie boimy się silnej Ukrainy. Boimy się Ukrainy nieodpowiedzialnej

Dobra, to teraz coś pozytywnego, z nadzieją na przyszłość

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział