Szpital Południowy. Jolanta Sobierańska-Grenda zabrała głos. „Przestrzegam”
  • Minister zdrowia poinformowała o pracach nad rozwiązaniami dotyczącymi wynagrodzeń w ochronie zdrowia.

  • W Szpitalu Południowym oraz innych placówkach wszczęto kontrole związane m.in. funkcjonowaniem oddziałów ratunkowych.

  • Prokuratura prowadzi dwa śledztwa w sprawie Szpitala Południowego, w tym dotyczące oszustwa i nadużycia uprawnień.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Szpital Południowy. „Na stole mamy szereg rozwiązań”

Minister zdrowia o kolejnych krokach. Wskazała na kominy płacowe

Afera wokół Szpitala Południowego. W tle sprawa Dawida Kacprzyka

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział