Turcja. Spotkanie Nawrocki – Erdogan. Gospodarz podziękował Polsce
  • Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan wyraził wdzięczność Polsce za wsparcie procesu akcesji Turcji do Unii Europejskiej i wyraził oczekiwanie dalszej współpracy.

  • Podczas spotkania prezydenci Polski i Turcji omówili kwestie związane z partnerstwem w NATO, bezpieczeństwem europejskim, współpracą handlową oraz transportem.

  • Prezydent Karol Nawrocki podkreślił, że Turcja jest kluczowym sojusznikiem Polski w NATO, a relacje między oboma krajami mają wielowiekową tradycję opartą na wzajemnym szacunku.

  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Nawrocki spotkał się z Erdoganem. W tle współpraca handlowa z Turcją

Szczyt NATO w Ankarze. Nawrocki: Turcja jednym z najważniejszych partnerów

  • Erdogan wini Izrael za wojnę. „To nie kwestia przypadku”
  • Irański pocisk wystrzelony w Turcję. Prezydent reaguje, pilne wezwane ambasadora

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział
Exit mobile version