Afera w Warszawskim Szpitalu Południowym. Prokuratura: Wszczynamy dwa śledztwa

W skrócie

  • Prokuratura podjęła dwa postępowania dotyczące nieprawidłowości w Szpitalu Południowym w Warszawie.

  • Pierwsze śledztwo obejmuje podejrzenie niekorzystnego rozporządzenia mieniem szpitala poprzez przedłożenie nierzetelnych faktur dotyczących czasu pracy lekarza.

  • Drugie postępowanie dotyczy niegospodarności osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie szpitala oraz pracowników warszawskiego ratusza, w tym m.in. zaniedbań związanych z kontrolą, zawieraniem umów i weryfikacją faktur.

Afera w Szpitalu Południowym. Będą dwa śledztwa prokuratury

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?

Udział